Következő verseny

2017.08.10-13.

http://www.fia.com/

http://www.fim-live.com/

http://www.bajas.it/

mnasz.hu

mams.hu

 

DATE

EVENT

COUNTRY

FIM / FIA

WEB

Febr 19-22 Baja Russia - Northern Forest Russia FIA www.bajarussia.com
         
Apr 02-07 Abu Dhabi Desert Challenge United Arab Emirates FIM és FIA www.abudhabidesertchallenge.com
Apr 17-22 Sealine Cross Country Rally Qatar FIM és FIA www.qmmf.com
         
May 08-15 Pharaons Rally Egypt FIM www.pharaonsrally.com
         
June 02-07 Sardegna Rally Race Italy FIM www.rallyitaliasardegna.com
June 23-26 Italian Baja Italy FIM és FIA www.italianbaja.it
         
July 22-24 Baja España Aragón Spain FIM és FIA www.bajaaragon.com
         
August 11-14 Hungarian Baja Hungary FIM és FIA www.hungarianbaja.com
August 25-28 Baja Poland Poland FIA www.bajapoland.eu
         
September  09-10 Baja TT de Idanha-a-Nova Portugal FIM www.escuderiacastelobranco.pt
         
October 01-07 Rallye Oilibya du Maroc Morocco FIM és FIA www.rallyemaroc.npo.fr
  Baja Morocco Morocco FIM www.rallyemaroc.npo.fr
October 27-29 Baja Portalegre Portugal FIA www.bajaportalegre500.com

 

 

Támogatók

Képek

Videók

Facebook